Kategórie
Najpredávanejšie
Akciový tovar
Najnovšie produkty

Krku

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Golier extenčný molitanový
  odľahčenie, mierna opora a stabilizácia strednej a hornej krčnej chrbtice s čiastočným zahrievacím efektom. Pri akútnych stavoch sa odporúča krátkodobé nosenie. V prípade nočného používania možno používať pomôcku dlhodobo Pomôcka je plne hradená poisťovňou. veľkosť S ..
  11,14€ Bez DPH: 10,13€
 • Golier extenčný z latexu
  stabilizácia, opora a mierna fixácia hornej a strednej krčnej chrbtice. Pri akútnych stavoch sa odporúča krátkodobé nosenie. V prípade nočného používania možno používať pomôcku dlhodobo   Pomôcka je plne hradená poisťovňou. Veľkosť 1 2 3 4 dĺ..
  5,57€ Bez DPH: 5,06€
 • Golier extenčný z polyetylénu
  Opora a stabilizácia strednej a hornej krčnej chrbtice s oporou brady a možnosťou výškového nastavenia goliera. Pri akútnych stavoch sa odporúča krátkodobé nosenie. V prípade nočného používania možno používať pomôcku dlhodobo. Vyrába sa v jednej veľkosti pre obvod krku 37-50 cm Pomôcka je..
  18,36€ Bez DPH: 16,69€
 • Ortel C1 Classic
  Odnímateľný pohodlný návlek, vyrobený z vysoko kvalitnej peny, ktorú možno prať. Pomocou suchého zipsu sa dá návlek pohodlne nastaviť. Táto pomôcka je doporučená na krátkodobé nosenie.   Pomôcka je plne hradená poisťovňou. ..
  5,46€ Bez DPH: 4,96€
 • Ortel C1 Junior
  Odnímateľný pohodlný návlek, vyrobený z vysoko kvalitnej peny, ktorú možno prať. Pomocou suchého zipsu sa dá návlek pohodlne nastaviť. Táto pomôcka je doporučená na krátkodobé nosenie.   Pomôcka je plne hradená poisťovňou. ..
  5,46€ Bez DPH: 4,96€
 • ORTEL C2 PLUS
  zosilnená podpora vďaka polovystuženej štruktúre anatomicky tvarovaný priedušný, ľahký, so zaoblenými mäkkými okrajmi pre optimálne pohodlie presné nastavenie pomocou suchého zipsu odnímateľný návlek pre hygienickú údržbu výška 7,5 cm - 9 cm - 11 cm   Pomôcka je plne hradená po..
  9,03€ Bez DPH: 8,21€
 • ORTEL C3
  presné a rýchle nastavenie výšky pomocou systému suchých zipsov nastaviteľný uzáver na suchý zips mäkké lemovanie okrajov v styku s pokožkou zvyšuje pocit pohodlia podpora brady s pohodlnou vložkou   Pomôcka je plne hradená poisťovňou.   ..
  12,61€ Bez DPH: 11,46€
 • ORTEL C4 RIGID
  dve anatomicky vytvarované ulity - predná s oporou brady a hrudníka, zadná s oporou zátylku a hornej chrbtice, navzájom spojené suchými zipsami, poskytujú pevnú podporu jednoduché zatváranie na suchý zips transparentné pri rádiologickom vyšetrení predný tracheálny otvor   Pomôcka..
  21,95€ Bez DPH: 19,95€
 • ORTEL C4 VARIO
    možnosť nastavenia výšky v 6 úrovniach tracheálny otvor dve anatomicky vytvarované ulity navzájom spojené suchým zipsom Princíp účinku striktná stabilizácia a odľahčenie krčnej chrbtice za podpory hrudnej kosti a stabilizácie zadnej časti hlavy Použitie z hygienických dôv..
  29,63€ Bez DPH: 26,94€