Kategórie
Najpredávanejšie
Najnovšie produkty

Med

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Anjel strážny med
  Kvetový krémový med s materskou kašičkou a kvetovým peľom bio. Královský pôžitok vďaka drahocenným zložkám: Kvetový peľ je mužská zárodočná bunka kvetiny, ktorá je k oplodneniu kvetu prenášaná včelami. Materská kašička je šťava, ktorou medové včely kŕmia svoju kráľovnú. Skladá sa asi z dvoch tretín ..
  5,90€ Bez DPH: 4,92€
 • Med s vanilkou
  Keď sa vysoko kvalitné vanilkové lusky zamilujú do agátového medu, vznikne z toho toto sladké pokušenie. Zostane dlho roztierateľný. Pri kryštalizácii zahrejte med vo vodnom kúpeli (40 °C) Hodí sa k dochuteniu čaju ako aj na raňajky ako pomazánka na chleba alebo ako prísada do pečenia miesto cukru..
  5,90€ Bez DPH: 4,92€
 • Prehrievajúci med so zázvorom
  Agátový med so zázvorom Vás zohreje počas dlhých zimných večerov. Náš tip na darček. ..
  5,05€ Bez DPH: 4,21€
 • Romantický med púčiky ruží med
  Romantický med s ružovými pukmi prepožičiava jemnému aromatickému agátovému medu nádhernú vôňu a chuť po ružiach. Zostane dlho roztierateľný. Pri kryštalizácii zahrejte med vo vodnom kúpeli (40 °C) Hodí sa k dochuteniu čaju ako aj na raňajky ako pomazánka na chleba alebo ako prísada do pečenia mie..
  5,55€ Bez DPH: 4,63€
 • Vianočný med
  Keď sa lieskovce pražené na typickom vianočnom korení spoja s krémovým medom, Vianoce sú za dverami! Vynikajúci na oplátky, palacinky, vafle, alebo na pečenie. Zloženie: krémový kvetový med bio 89%, pražené lieskovce bio 10,6%, škorica Cassia bio, muškátový orech bio, klinček bio ..
  5,85€ Bez DPH: 4,88€