Kategórie
Najpredávanejšie
Akciový tovar
Najnovšie produkty

Ústne vody

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Listerine Advanced White 250ml
  Pri používaní 2x denne preukázateľne odstraňuje zafarbenie zubov a bráni jeho vzniku, takže môžete mať belšie zuby už do 2 týždňov. Neabrazívna bieliaca technológia. Antibakteriálny účinok. Fluorid remineralizuje a posilňuje zuby. ..
  5,00€ Bez DPH: 4,17€
 • Elmex ústna voda 400ml
  Ústna voda Elmex poskytuje pri pravidelnom používaní účinnú ochranu pred zubným kazom. Účinná látka aminfluorid posilňuje obranyschopnosť skloviny najmä v miestach, do ktorých sa zubná kefka nedostane, a spevňuje aj už demineralizovanú sklovinu.... ..
  5,25€ Bez DPH: 4,38€
 • Listerine Professional sensitivity Therapy 250ml
  Uzatvára otvorené dentínové kanáliky pomocou ukladania pevných kryštálikov šťavelanu vápenatého na povrch dentínu a tiež dovnútra kanálikov. Kryštáliky zabraňujú pohybu tekutiny, ktorá dráždi nervové zakončenia a spôsobuje bolesť. Posilňuje zubnú sklovinu a dentín, obsahuje fluorid sodný (220 p..
  4,90€ Bez DPH: 4,08€
 • Listerine Stay White 250ml
  Antiseptická, antibakteriálna ústna voda, ktorá chráni pred vznikom zubného kameňa, znižuje jeho tvorbu, posilňuje zubnú sklovinu, jej odolnosť a udržuje zuby belšie. Obsahuje chlorid zinočnatý a fluorid sodný. ..
  4,25€ Bez DPH: 3,54€
 • Listerine Total Care Enamel Guard 250ml
  posilňuje zubnú sklovinu aj na ťažko dostupných miestach nahradzuje stratu minerálov v dôsledku porušenia skloviny kyselinami, obnovuje silu a zdravie Vašich zubov obnovuje zoslabenú sklovinu, kde by mohlo dôjsť k vzniku zubného kazu ničí škodlivé baktérie, znižuje zubný povlak v medzizubno..
  3,80€ Bez DPH: 3,17€
 • Listerine Total Care Zero 250ml
  Antiseptická ústna voda spájajúca 6 výhod v jednom prípravku. Udržiava zdravé ďasná, chráni zuby pred zubným kazom, znižuje zubný povlak, chráni zuby pred zubným kameňom a napomáha udržať zuby prirodzene biele, ničí baktérie medzi zubami a udržiava svieži dych. ..
  3,74€ Bez DPH: 3,12€
 • ListerineSmart Rinse - detská 250ml
  Slúži na každodennú starostlivosť o detskú ústnu dutinu, vyvinutá špeciálne pre deti od 6 do 12 rokov. Posilňuje zubnú sklovinu a znižuje tvorbu zubného povlaku a zubného kazu. Dostane sa aj na ťažko dostupné miesta. Priťahuje a farbí zvyšky jedla a baktérií, a tak ukazuje deťom dôkaz v umývadle, čí..
  3,85€ Bez DPH: 3,21€
 • Meridol Ústna voda 400ml
  ústna voda bez alkoholu podporuje regeneráciu podráždených ďasien. Obsahuje jedinečnú patentovanú kombináciu aktívnych zložiek (aminofluoridu a fluoridu cínatého), ktorá na dlhší čas inaktivuje zvyšky bakteriálneho zubného povlaku a zabraňuje jeho usádzaniu aj na miestach ťažko dostupných pre zubnú ..
  6,40€ Bez DPH: 5,33€
 • PresiDent Antibacterial ústna voda 250 ml
  Vhodné pri vysokej tvorbe zubného povlaku zapálených a podráždených ďasnách a po dentálnych chirurgických zákrokoch. Účinné látky chlórhexidínu Digluconate Malva Sylvestris Extract Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract Ústna voda Antibacterial Obsiahnutý chlórhexidínu má antibakteriálne vlastnost..
  4,20€ Bez DPH: 3,50€