Kategórie
Najpredávanejšie
Akciový tovar
Najnovšie produkty

Zubné pasty

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Bylinná zubná pasta pre svieži dych 75ml
  Mätová Herbal Fresh zubná pasta má vysoký obsah osviežujúcej mäty a indického kôpru, ktoré pomáhajú predchádzať zápachu z ústnej dutiny (halitóze) a zabezpečujú dlhotrvajúci svieži dych. Bojuje proti zápachu spôsobenému baktériami. Esenciálny olej z klinčekov pôsobí antisepticky. ..
  2,95€ Bez DPH: 2,46€
 • CURAPROX White is Black zubná pasta + CS 5460 90ml+1ks
  Aktívny uhlík absorbuje získané čiastočky zafarbenia a zuby šetrne bieli. Fluoridy a enzýmy chránia pred zubným kazom. Esenciálne oleje a zložka Starphere® pomáhajú chrániť zuby aj ústnu dutinu. Neobsahuje škodlivú látku SLS, bielidlá, triclosan ani abrazíva. ..
  24,25€ Bez DPH: 20,21€
 • Dologel Gel na prerezávanie zúbkov 15ml
  je ústny masážny gél s prírodnými zložkami na zmiernenie symptómov spôsobených prerezávaním zúbkov u dojčiat a malých detí, ako aj na zmiernenie zápalu a bolestí ďasien. Má prírodné zloženie a poskytuje kompletné riešenie: kým obsahom valeriány utišuje bolesť a upokojuje, vďaka kamil..
  4,45€ Bez DPH: 3,71€
 • Elmex Caries Protection zubná pasta 75ml
  Vysoko účinný aminflourid v elmex zubnej paste OCHRANA PRED ZUBNÝM KAZOM sa zabuduje do zubnej skloviny v priebehu sekúnd. Spevňuje ju a robí odolnejšou voči kyselinám. Vzhľadom na povrchovú aktivitu aminfluorid tvorí tiež priľnavú homogénnu ochrannú vrstvu na všetkých zubných plochách. Takto elmex ..
  2,45€ Bez DPH: 2,04€
 • Elmex detská zubná pasta 50 ml
  účinne a trvalo chráni mliečne zuby pred vznikom zubného kazu obsahuje nižšiu koncentráciu fluoridu, ktorá je vhodná aj pre deti neobsahuje žiadnu ovocnú príchuť, ktorá by mohla deti zvádzať k prehĺtaní zubné pasty ..
  2,55€ Bez DPH: 2,13€
 • Elmex Junior zubná pasta 75 ml
  Zubná pasta Elmex Junior poskytuje účinnú ochranu pred zubným kazom tvoriacim sa stálym zubom detí vo veku 6 - 12 rokov, ktorých sklovina je veľmi mäkká a náchylná k tvorbe kazov. ..
  2,90€ Bez DPH: 2,42€
 • Elmex Sensitive zubná pasta 75ml
  Firma GABA v spolupráci s odborníkmi vyvinula zubnú kefku s predĺženými X-vláknami, ktoré chránia zuby pred vznikom zubného kazu. Plocha vlákien, ktorá bola špecificky prispôsobená tvaru zubov, zvyšuje účinnosť čistenia aj na ťažko dostupných miestach. ..
  2,65€ Bez DPH: 2,21€
 • Meridol zubná pasta 75 ml
  Antibakteriálna a protizápalová gélová pasta Meridol podporuje regeneráciu zapálených ďasien a zvyšuje ich odolnosť proti zápalom. Meridol je vhodné používať už pri prvých príznakoch ochorenia ďasien - pri ich začervenaní, opuchoch, bolesti alebo krvácaní.   ..
  3,50€ Bez DPH: 2,92€
 • PresiDENT Baby 0-3 detská zubná pasta
  PresiDENT Baby je zubná pasta s malinovou príchuťou pre deti vo veku 0 - 3 roky. Prednosti zubné pasty PresiDENT Baby: Vhodná pre čistenie ďasien a prvých zúbkov Šetrne pôsobí proti zubnému plaku a pomáha chrániť pred zubným kazom Príjemná malinová príchuť napomáha pri vytváraní pozitívneho pr..
  2,29€ Bez DPH: 1,91€
 • PresiDENT Junior 6+ detská zubná pasta
    PresiDENT Junior 6+ je zubná pasta pre deti od 6 rokov s limetovou príchuťou. Prednosti zubné pasty PresiDENT Junior: Šetrne pôsobí proti zubnému plaku a pomáha chrániť pred zubným kazom Príjemná limetková príchuť napomáha pri vytváraní pozitívneho prístupu detí k zubnej hygiene. Par..
  2,30€ Bez DPH: 1,92€