Kategórie
Najpredávanejšie
Akciový tovar
Najnovšie produkty

Zubné pasty

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Bylinná zubná pasta pre svieži dych 75ml
  Mätová Herbal Fresh zubná pasta má vysoký obsah osviežujúcej mäty a indického kôpru, ktoré pomáhajú predchádzať zápachu z ústnej dutiny (halitóze) a zabezpečujú dlhotrvajúci svieži dych. Bojuje proti zápachu spôsobenému baktériami. Esenciálny olej z klinčekov pôsobí antisepticky. ..
  2,95€ Bez DPH: 2,46€
 • CURAPROX White is Black zubná pasta + CS 5460 90ml+1ks
  Aktívny uhlík absorbuje získané čiastočky zafarbenia a zuby šetrne bieli. Fluoridy a enzýmy chránia pred zubným kazom. Esenciálne oleje a zložka Starphere® pomáhajú chrániť zuby aj ústnu dutinu. Neobsahuje škodlivú látku SLS, bielidlá, triclosan ani abrazíva. ..
  24,25€ Bez DPH: 20,21€
 • Dologel Gel na prerezávanie zúbkov 15ml
  je ústny masážny gél s prírodnými zložkami na zmiernenie symptómov spôsobených prerezávaním zúbkov u dojčiat a malých detí, ako aj na zmiernenie zápalu a bolestí ďasien. Má prírodné zloženie a poskytuje kompletné riešenie: kým obsahom valeriány utišuje bolesť a upokojuje, vďaka kamil..
  4,45€ Bez DPH: 3,71€
 • Elmex Caries Protection zubná pasta 75ml
  Vysoko účinný aminflourid v elmex zubnej paste OCHRANA PRED ZUBNÝM KAZOM sa zabuduje do zubnej skloviny v priebehu sekúnd. Spevňuje ju a robí odolnejšou voči kyselinám. Vzhľadom na povrchovú aktivitu aminfluorid tvorí tiež priľnavú homogénnu ochrannú vrstvu na všetkých zubných plochách. Takto elmex ..
  2,45€ Bez DPH: 2,04€
 • Elmex detská zubná pasta 50 ml
  účinne a trvalo chráni mliečne zuby pred vznikom zubného kazu obsahuje nižšiu koncentráciu fluoridu, ktorá je vhodná aj pre deti neobsahuje žiadnu ovocnú príchuť, ktorá by mohla deti zvádzať k prehĺtaní zubné pasty ..
  2,55€ Bez DPH: 2,13€
 • Elmex Junior zubná pasta 75 ml
  Zubná pasta Elmex Junior poskytuje účinnú ochranu pred zubným kazom tvoriacim sa stálym zubom detí vo veku 6 - 12 rokov, ktorých sklovina je veľmi mäkká a náchylná k tvorbe kazov. ..
  2,90€ Bez DPH: 2,42€
 • Elmex Sensitive zubná pasta 75ml
  Firma GABA v spolupráci s odborníkmi vyvinula zubnú kefku s predĺženými X-vláknami, ktoré chránia zuby pred vznikom zubného kazu. Plocha vlákien, ktorá bola špecificky prispôsobená tvaru zubov, zvyšuje účinnosť čistenia aj na ťažko dostupných miestach. ..
  2,65€ Bez DPH: 2,21€
 • Megasmile dentálny sneh 50 ml
  Nepotrebujete vodu ani zubnú kefku. Dentálny sneh Megasmile môžete používať namiesto ústnej vody, alebo s kefkou namiesto zubnej pasty. Aký variant si zvolíte je len na vás. Svieži dych a zdravé zuby s dentálnym snehom Megasmile unikátne balenie, ktoré stlačením premení koncentrovaný aminfluorid..
  11,99€ Bez DPH: 9,99€
 • Meridol zubná pasta 75 ml
  Antibakteriálna a protizápalová gélová pasta Meridol podporuje regeneráciu zapálených ďasien a zvyšuje ich odolnosť proti zápalom. Meridol je vhodné používať už pri prvých príznakoch ochorenia ďasien - pri ich začervenaní, opuchoch, bolesti alebo krvácaní.   ..
  3,50€ Bez DPH: 2,92€
 • PresiDENT Active zubná pasta 75 ml
  PresiDENT Active je vhodná k preventívnemu ošetrovaniu ďasien a k redukcii problémov s krvácavými a zapálenými ďasnami. Tie sú spôsobované neustálym a dlhodobým pôsobením škodlivých mikróbov obsiahnutých v dentálnom povlaku. Vyvážený pomer účinných látok zubnej pasty PresiDENT Active predchádza..
  3,00€ Bez DPH: 2,50€