Krokomery

Kategórie
Najpredávanejšie
Akciový tovar
Najnovšie produkty

Krokomery

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Krokomer OMRON Jog style
  kombinácia klasického krokomeru s meraním joggingových aktivít pracuje vo vašom vrecku, nohaviciach, alebo taške nový 3D senzor snímania pohybu - (nepočíta rôzne otrasy a pohyby ako kroky) z Workout (cvičiaceho) módu sa dozviete čas, vzdialenosť, priemernú rýchlosť a spotrebované kalórie poč..
  46,70€ Bez DPH: 38,92€
 • Krokomer OMRON Walking style III
  pracuje vo Vašom vrecku, nohaviciach, alebo taške počíta prejdené kroky a vzdialenosť (km) nový unikátny systém snímania - (nepočíta rôzne otrasy a pohyby ako kroky) zobrazuje spotrebovanú energiu (v kcal a gramoch tuku) ukazuje aktuálny čas Activity mode na sledovanie špecifickej čas..
  28,00€ Bez DPH: 23,33€
 • Krokomer OMRON Walking style IV
  Krokomer OMRON Walking style IV využíva presný 3D senzor, ktorý spoľahlivo spočíta vaše normálne denné aj aktívne kroky. Automaticky rozpozná aktívne (aerobic) kroky od normálnej chôdze. Okrem toho kedykoľvek zapnete "ACTION" režim, ktorý vám umožní sledovať určitú činnosť alebo čas oddelene od..
  33,00€ Bez DPH: 27,50€
 • Krokomer OMRON Walking style One 2.0
  Krokomer Omron Walking style One 2.0 je tenký len 3,8mm, ľahký a vybavený 3D senzorom pre presné meranie v akejkoľvek polohe - na vašom boku, vrecku, alebo batohu.Dosiahnite denný cieľ 10.000 krokov a sledujte vaše pokroky! pracuje pripnutý na vašich nohaviciach, vrecku, alebo taške počíta prejd..
  19,80€ Bez DPH: 16,50€
 • Krokomer OMRON Walking style One 2.1
  Krokomer Omron Walking style One 2.1 je tenký len 3,8mm, ľahký a vybavený 3D senzorom pre presné meranie v akejkoľvek polohe - na vašom boku, vrecku, alebo batohu.Sledujte vašu týdennú pešiu aktivitu, aj spalené kalórie.Dosiahnite denný cieľ 10.000 krokov a sledujte vaše pokroky! pracuje pripnutý..
  24,00€ Bez DPH: 20,00€
 • Krokomer OMRON Walking style Pro 2.0
  Počítanie krokov a dennej aktivity je jedna vec, teraz si však môžete svoje údaje jednoducho nahrať na online web službu OMRON Bi-LINK! pracuje vo Vašom vrecku, nohaviciach, alebo taške vďaka 3D senzoru pohybu počíta prejdené kroky a vzdialenosť (km) nový unikátny systém snímania - (nepočí..
  46,00€ Bez DPH: 38,33€