Kategórie
Najpredávanejšie
Akciový tovar
Najnovšie produkty

Teplomery

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Teplomer Geratherm Classic
  Náhrada za ortuťové teplomery - s netoxickou a životnému prostrediu nezávadnou kovovou zliatinou gália, india a cínu - Galinstanom. Doživotná záruka na presnosť (+0.1 °C/-0.15 °C)   pre meranie telesnej teploty v ústach, podpazuší, konečníku jednoduché čistenie a dezinfekcia 10..
  4,13€ Bez DPH: 3,44€
 • Teplomer OMRON Eco Temp Basic
  "klasický" digitálny teplomer pre orálne, axilárne a rektálne meranie meranie na jedno desatiné miesto vodeodolné prevedenie zvukový signál vymeniteľná batéria pevná špička, pevné puzdro ..
  3,10€ Bez DPH: 2,58€
 • Teplomer OMRON Eco Temp Smart
  "klasický" digitálny teplomer pre orálne, axilárne a rektálne meranie 10 sekundové meranie (pri rektálnom meraní) meranie na jedno desatiné miesto vodotesné prevedenie, zvukový signál, vymeniteľná batéria pevná špička pevné puzdro ..
  6,20€ Bez DPH: 5,17€
 • Teplomer OMRON Flex Temp Smart
  "klasický" digitálny teplomer s ohybným koncom pre orálne, axilárne a rektálne meranie 10 sekundové meranie (pri rektálnom meraní) meranie na jedno desatiné miesto pamäť poslednej nameranej hodnoty vodeodolné prevedenie zvukový signál, vymeniteľná batéria, pevné puzdro minimálne riziko poranen..
  7,50€ Bez DPH: 6,25€
 • Teplomer OMRON Gentle Temp 510
  rýchly ušný teplomer s infračerveným snímačom unikátny snímač polohy senzora v ušnom bubienku odmeria teplotu ľudského tela za 1 sekundu šetrné a rýchle meranie výmenné hygienické ochranné krytky 10 hygienických ochranných krytiek Video návod vo formate WMV. ..
  35,00€ Bez DPH: 29,17€
 • Teplomer OMRON Gentle Temp 521
  Pre pohodlné, presné a rýchle meranie telesnej teploty na ušnom bubienku, pre rôzne povrchy a meranie izbovej teploty. Jednoducho čitateľný aj v noci - s podsvieteným displejom.   3v1: telesná teplota na ušnom bubienku, meranie teploty povrchov, izbová teplota veľký podsvietený displej v..
  35,00€ Bez DPH: 29,17€
 • Teplomer OMRON Gentle Temp 720
  Pre pohodlné, presné a rýchle meranie telesnej teploty z čela, bez dotyku, pre meranie teploty rôznych povrchov a meranie izbovej teploty. Jednoducho čitateľný aj v noci - s podsvieteným displejom. Prístroj je zdravotnícka pomôcka. Teplomer detekuje infračervené emisie kože z čela a potom vypočíta..
  40,80€ Bez DPH: 34,00€
 • Teplomer OMRON i-Temp
  "klasický" digitálny teplomer extra veľký displej pre orálne a axilárne meranie meranie na jedno desatiné miesto zvukový signál vymeniteľná batéria pevná špička pevné puzdro ..
  10,50€ Bez DPH: 8,75€
 • Teplomer OMRON i-Temp mini
  "klasický" digitálny teplomer pre orálne, axilárne a rektálne meranie meranie na jedno desatiné miesto vodeodolné prevedenie zvukový signál, vymeniteľná batéria pevná špička, pevné puzdro ..
  6,50€ Bez DPH: 5,42€