Kategórie
Najpredávanejšie
Akciový tovar
Najnovšie produkty

NOVINKY

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Dynasit
  Dynasit Life je liečebná a preventívna aktívna rehabilitačná pomôcka, ktorá podporuje pohybovú aktivitu, bráni statickému preťažovaniu pohybového systému a aktivizuje vzpriamené držanie tela počas činností vykonávaných po sediačky. Dynasit Life je odporúčaná liečebná a preventívna pomôcka pri ochor..
  17,80€ Bez DPH: 14,83€
 • Menštruačné vložky INTIMEA LACTOPROBIOTIC
  Dámske menštruačné vložky Intimea Lactoprobiotic prináša unikátnu kombináciu dámskej hygienickej vložky, probiotík a kyseliny mliečnej. Vložky obsahujú čistú probiotickú kultúru Lactobacillus acidophilus a kyselinu mliečnu vo farmaceutickej kvalite. Prečo probiotiká Lactobacillus acidophil..
  2,40€ Bez DPH: 2,00€
  Na základe 2 recenzií.
 • Neocide gel 50 ml
  Antibakteriálny gél pre regeneráciu ústnej mikroflóry. Používa sa na udržiavanie hygieny v dutine ústnej. Vhodný taktiež pri zvýšených požiadavkách na hygienu ústnej dutiny v prípade fixných rovnátok, onkologických pacientov a pod. Prípravok bráni množeniu baktérií, tvorbe plaku a biofilmov. Rý..
  3,70€ Bez DPH: 3,08€
 • Neocide spray 1x50 ml
  Roztok na čistenie pokožky celého tela, dutiny ústnej a vonkajšiu intímnu hygienu. Prípravok aplikujte na príslušné miesto počas dňa podľa potreby až 5x denne 1-3 stlačeniami rozprašovača. Upozornenie: Nepoužívajte v prípade alergií alebo precitlivenosti na niektorú zo zložiek prípravku. Nep..
  3,50€ Bez DPH: 2,92€
 • Occusept očné kvapky 2x20 ml
  Prípravok Occusept je oftalmologikum, očné kvapky. Jedná sa o nízkoviskózný izotonický roztok s extraktom Euphrasia officinalis (svetlík lekársky), ktorý sa tradične používa pri zápaloch spojoviek sprevádzaných sčervenaním a pálením očí, pri zvýšenom slzeniu, opuchoch a sčervenaniu očných viečok ale..
  7,10€ Bez DPH: 5,92€
 • OCTANOVÝ GÉL NATURAL, 110 G
  Vlastná, špeciálne vyvinutá receptúra octanového gélu obohatená extraktom skorocelu, medovky a eukalyptovej silice pre zvýšenie účinku. Octanový gél je odporúčaný pri uštipnutí hmyzom, pri mechanicky spôsobených opuchoch a pomliaždeninách. Prípravok má chladivý účinok, ktorý napomáha zmierňovať opuc..
  2,30€ Bez DPH: 1,92€
 • Phyteneo Kolodium forte 1x10 ml
    Pripravok pre opatrné odstránenie stvrdnutej, zrohovatelej kože, kuracích ôk a bradavíc. Pre opatrné odstránenie stvrdnutej, zrohovatelej kože, kuracích ôk a bradavíc. Prípravok sa aplikuje v množstve 2x denne 1-3 kvapky. Nanášame najlepšie tyčinkou na viečku, alebo dreveným špáratkom p..
  3,60€ Bez DPH: 3,00€
 • Spasmophyt 1x10 ml
  Prípravok obsahuje zmes borovicovej, mätovej, eukalyptovej, rumančekovej, anízovej, feniklovej a pomarančovej silice, extrakt medvedice lekárskej, extrakt z vŕbovej kôry. Prípravok sa používa v dávke 3-5 kvapiek 4-5x denne pred jedlom napríklad na kocku cukru. Určené pre krátkodobé užív..
  4,90€ Bez DPH: 4,08€
 • Žalúdočné kvapky
  Výživový doplnok obsahuje extrakty paliny, vachty, horca, medovky, archangeliky. Obsahuje mätovú, kmínovú, škoricovú a pomarančovú silicu. Neobsahuje alkohol. Prípravok sa obvykle užíva v dávke: pre dospelých 10 kvapiek a deti do 12 rokov 5 kvapiek 3x denne pred jedlom rozpustiť v cca 150 ml čaju..
  4,30€ Bez DPH: 3,58€