Kategórie
Najpredávanejšie
Najnovšie produkty

Inhalátory a odsávačky

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • AKCIA : Omron CompAir Basic NE-C803 inhalátor
  POPIS Ľahký a tichý základný kompresorový inhalátor. OMRON CompAir Basic (NE-C803) je najľahší a najmenší kompresorový membránový inhalátor, určený na domácu liečbu dolných dýchacích ciest ako aj ľahkej astmy. Typ: NE-C803 - kompresorový membránový inhalačný prístroj - nebulizačný výk..
  35,00€ 45,00€ Bez DPH: 29,17€
 • Beurer IH 18
  Tento inhalátor je prístroj pre rozprašovanie kvapalín a kvapalných liekov (aerosólov) na efektívnu liečbu horných a dolných dýchacích ciest. Rozprašovaním a inhaláciou predpísaného lieku resp. odporúčaného lekárom, môžete predchádzať ochorenia dýchacích ciest, zmierňovať jeho symptómy a urýchľ..
  48,95€ Bez DPH: 40,79€
 • Beurer IH 40
  Tichý a rýchly inhalátor BEURER IH 40 je predovšetkým určený na liečbu horných a dolných dýchacích ciest. Medzi najčastejšie ochorenia, kde sa prístroj využíva, patria nádcha, prechladnutie, astma a iné choroby dýchacích ciest. Prístroj využíva princíp ultrazvukovej technológie, ktorá rozprašuje tek..
  76,03€ Bez DPH: 63,36€
 • Inhalátor OMRON A3 Complete (C300)
  Inhalátor Omron A3 Complete ponúkne cielenú liečbu dýchacích ciest. Dokáže dodať liečivo do horných, stredných i dolných dýchacích ciest. Efektívna liečba je zaistená pomocou nastaviteľného rozprašovača mlžiny. Inhalátor využíva jedinečnú technológiu VVT, ktorá zaisťuje menšie stratovosť aerosólu v ..
  72,00€ Bez DPH: 60,00€
 • Inhalátor OMRON CompAir (C28P)
  Kompresorový inhalačný prístroj OMRON CompAir NE-C28P sa používa pri ťažkostiach a chorobách dýchacích ciest, astmy, bronchitídy, alergie a pod.  Inhalovaním sa zvlhčujú dýchacie cesty a liečivo preniká pomocou mikroskopických kvapôčok, ktoré sa veľmi jednoducho vdychujú. Liečivo sa mení n..
  65,00€ Bez DPH: 54,17€
 • Inhalátor OMRON CompAir (C801)
  OMRON C801 je kompaktný inhalátor pre astmatikov a alergikov, ktorý výborne poslúži pri zvhlčování horných aj dolných dýchacích ciest. Umožňuje samozrejme aj inhalácii liekových foriem. Prístroj využíva technológiu VVT (Virtual Valve Technology), ktorá zabezpečuje menšiu stratovosť vdychovaného aero..
  62,00€ Bez DPH: 51,67€
 • Inhalátor OMRON CompAir Elite (C30)
  Inhalátor OMRON CompAir Elite (C30) je kompaktný inhalátor pre astmatikov a alergikov, ktorý výborne poslúži pri zvhlčování horných aj dolných dýchacích ciest. Umožňuje samozrejme aj inhalácii liekových foriem. Omron V.V.T. (Virtual Valve Technology) inhalačný set veľkosť produkovaných častíc..
  119,69€ Bez DPH: 99,74€
 • Inhalátor OMRON CompAir Pro (C29)
  Inhalátor - CompAir Pro NE-C29 OMRON je malý, ľahký, prenosný prístroj s jednoduchým použitím, ľahkou hygienickou údržbou a minimálnym zostatkovým množstvom liečiva. Má navyše úložný priestor pre príslušenstvo. Inhalovaním sa zvlhčujú dýchacie cesty a liečivo preniká pomocou mikroskopických kvapôčo..
  78,97€ Bez DPH: 65,81€
 • Inhalátor OMRON CompAir Pro (C900)
    Inhalátor OMRON Comp Air Pro C900 - robustný kompresorový inhalátor pre častné používanie. Či už v domácnosti alebo v ambulancii. Vysoko výkonný kompresor s novým inhalačným setom pre veľmi jednoduchú údržbu. výkonný kompresorový inhalačný prístroj (7L vzduchu pri 100kPa) Omron S.S.K. ..
  103,00€ Bez DPH: 85,83€
 • Inhalátor OMRON MicroAIR (U22)
  Najmenší prenosný inhalátor OMRON Micro Air U22 s unikátnou technológiou rozprašovania. Absolútne bezhlučný. Prehľad funkcií a vlastností - inhalátor OMRON Micro Air U22: miniatúrny, vždy a všade k dispozícii nová technológia "MESH" rozprašovania - cez nanometrickú mriežku výška 10 cm, váha 97 ..
  310,00€ Bez DPH: 258,33€