Kategórie
Najpredávanejšie
Najnovšie produkty

Inkontinencia

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Depend® Easy Fit Super L/XL 16ks - naťahovacie nohavičky
  Kombinácia naťahovacích nohavičiek a plienkových nohavičiek Ľahké rozopnutie roztrhnutím po stranách Produkt je možné opakovane použiť pomocou praktických suchých zipsov Savosť 1700 ml Pomôcka je plne hradená poisťovňou. Cena za balenie: 16,48€. ..
  1,03€ Bez DPH: 0,94€
 • Depend® Easy Fit Super S/M 18 ks - naťahovacie nohavičky
  Kombinácia naťahovacích nohavičiek a plienkových nohavičiek Ľahké rozopnutie roztrhnutím po stranách Produkt je možné opakovane použiť pomocou praktických suchých zipsov Savosť 1700 ml Pomôcka je plne hradená poisťovňou. Cena za balenie: 18,54€. ..
  1,03€ Bez DPH: 0,94€
 • Depend® Extra
  Diskrétna ochrana pre ženy s ľahkým únikom moču Ultra absorpčné jadro pre rýchle odvedenie a zadržanie tekutiny a zamedzenie nežiaducich pachov Anatomický tvar pre maximálne pohodlie Balené jednotlivo pre diskrétne a hygienické použitie Prémiový design Savosť 590ml Pomôcka je plne..
  0,25€ Bez DPH: 0,23€
 • Depend® Extra 20ks vložné plienky
  Anatomicky tvarované pre optimálne pohodlie Jemné elastické pásiky na slabinách a lemy zabraňujúce pretekaniu tekutiny po stranách Ultra absorpčné jadro pre rýchle odvedenie a zadržanie tekutiny a zamedzenie úniku nežiaducich pachov Indikátor vlhkosti Pomôcka je plne hradená poisťovňou..
  0,39€ Bez DPH: 0,35€
 • Depend® Flex Super Plus L 14ks - absorpčné nohavičky
  Zadržujú tekutinu v absorpčnom jadre Absorbujú a neutralizujú nežiaduce pachy, sú šetrné k pokožke Bavlnená vonkajšia strana je pohodlná a zaisťuje maximálnu diskrétnosť Široké priedušné a pružnej pásky Savosť 3400ml Pomôcka je plne hradená poisťovňou. Cena za balenie: 15,54€. ..
  1,10€ Bez DPH: 1,00€
 • Depend® Flex Super Plus M 14ks - absorpčné nohavičky
  Zadržujú tekutinu v absorpčnom jadre Absorbujú a neutralizujú nežiaduce pachy, sú šetrné k pokožke Bavlnená vonkajšia strana je pohodlná a zaisťuje maximálnu diskrétnosť Široké priedušné a pružnej pásky Savosť 2900ml Pomôcka je plne hradená poisťovňou. Cena za balenie: 15,40€. ..
  1,10€ Bez DPH: 1,00€
 • Depend® For Men 2 14ks
  Diskrétna ochrana pre mužov s ľahkým stupňom inkontinencie Anatomicky tvarované vysoko absorpčné jadro Šedá vonkajšia vrstva pre maximálnu diskrétnosť Balené jednotlivo, zaručujú diskrétne a hygienické použitie Savosť 535 ml Pomôcka nie je hradená poisťovňou. Cena za balenie: 4,2..
  0,30€ Bez DPH: 0,27€
 • Depend® Large 10ks
  Podložky sú vyrobené z kvalitných materiálov Účinne absorbujú tekutinu Savosť 2470 ml Pomôcka je plne hradená poisťovňou. Cena za balenie: 4,90€. ..
  0,50€ Bez DPH: 0,45€
 • Depend® Maximum
  Diskrétna ochrana pre ženy s ľahkým únikom moču Ultra absorpčné jadro pre rýchle odvedenie a zadržanie tekutiny a zamedzenie nežiaducich pachov Anatomický tvar pre maximálne pohodlie Balené jednotlivo pre diskrétne a hygienické použitie Prémiový design Savosť 972ml Pomôcka je plne..
  0,39€ Bez DPH: 0,35€
 • Depend® Mini 20ks
  Diskrétna ochrana pre ženy s ľahkým únikom moču Ultra absorpčné jadro pre rýchle odvedenie a zadržanie tekutiny a zamedzenie nežiaducich pachov Anatomický tvar pre maximálne pohodlie Balené jednotlivo pre diskrétne a hygienické použitie Prémiový design Savosť 170 ml. Pomôcka je pl..
  0,21€ Bez DPH: 0,19€