Kategórie
Najpredávanejšie
Akciový tovar
Najnovšie produkty

Inkontinencia

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Depend® Extra 1ks
  Diskrétna ochrana pre ženy s ľahkým únikom moču Ultra absorpčné jadro pre rýchle odvedenie a zadržanie tekutiny a zamedzenie nežiaducich pachov Anatomický tvar pre maximálne pohodlie Balené jednotlivo pre diskrétne a hygienické použitie Prémiový design Savosť 590ml Pomôcka je plne..
  0,25€ Bez DPH: 0,23€
 • Depend® Mini 1ks
  Diskrétna ochrana pre ženy s ľahkým únikom moču Ultra absorpčné jadro pre rýchle odvedenie a zadržanie tekutiny a zamedzenie nežiaducich pachov Anatomický tvar pre maximálne pohodlie Balené jednotlivo pre diskrétne a hygienické použitie Prémiový design Savosť 170 ml. Pomôcka je pl..
  0,21€ Bez DPH: 0,19€
 • Depend® Normal 1ks
  Diskrétna ochrana pre ženy s ľahkým únikom moču Ultra absorpčné jadro pre rýchle odvedenie a zadržanie tekutiny a zamedzenie nežiaducich pachov Anatomický tvar pre maximálne pohodlie Balené jednotlivo pre diskrétne a hygienické použitie Prémiový design Savosť 250 ml. Pomôcka je pl..
  0,22€ Bez DPH: 0,20€
 • Depend® Normal Plus 1ks
  Diskrétna ochrana pre ženy s ľahkým únikom moču Ultra absorpčné jadro pre rýchle odvedenie a zadržanie tekutiny a zamedzenie nežiaducich pachov Anatomický tvar pre maximálne pohodlie Balené jednotlivo pre diskrétne a hygienické použitie Prémiový design Savosť 360 ml. Pomôcka je pl..
  0,22€ Bez DPH: 0,20€
 • Depend® Super plus 1ks
  Diskrétna ochrana pre ženy s ľahkým únikom moču Ultra absorpčné jadro pre rýchle odvedenie a zadržanie tekutiny a zamedzenie nežiaducich pachov Anatomický tvar pre maximálne pohodlie Balené jednotlivo pre diskrétne a hygienické použitie Prémiový design Savosť 740ml Pomôcka je plne..
  0,41€ Bez DPH: 0,37€
 • Fixies CLASSIC JUNIOR detské plienky 11-25 kg, 1x40 ks
  Detské absorpčné plienky (neobsahujú prírodný latex, hmotnosť dieťaťa v kg: 11 - 25 kg)   Detské jednorazové plienky pre deti od narodenia alebo pre staršie deti s inkontinenciou. Plienky sú univerzálne, pre chlapcov aj dievčatá.   Spôsob použitia Jednorazová plienka sa oblečie..
  0,44€ Bez DPH: 0,40€
 • Fixies CLASSIC MAXI detské plienky 7-18 kg, 1x48 ks
  Detské absorpčné plienky sú určené pre deti od narodenia alebo pre staršie deti s inkontinenciou. Hmotnosť dieťaťa v kg: 7 - 18 kg.   Sú vhodné aj pre staršie deti, u ktorých bola diagnostikovaná inkontinencia. Plienky sú univerzálne, pre chlapcov aj dievčatá. Plienky neobsahujú prí..
  0,44€ Bez DPH: 0,40€
 • MOLICARE MOBILE EXTRA LARGE plienkové nohavičky 1x14 ks
  Navliekacie plienkové nohavičky pre inkontinentných pacientov.  Pre dospelých, vhodné pre mužov aj ženy. Veľkosť XL (obvod bokov: 100 - 150 cm), savosť - 1713 ml Navliekacie plienkové nohavičky sú určené pre mobilných inkontinentných pacientov: pre dospelých so strednou a ťažkou inkontin..
  1,73€ Bez DPH: 1,57€
 • MOLICARE MOBILE LARGE plienkové nohavičky 1x14 ks
  Navliekacie plienkové nohavičky pre inkontinentných pacientov. Pre dospelých, vhodné pre mužov aj ženy. Veľkosť L (obvod bokov: 100 - 150 cm), savosť - 1 713 ml. Navliekacie plienkové nohavičky sú určené pre mobilných inkontinentných pacientov: pre dospelých so strednou a ťažkou inkontinenciou..
  0,98€ Bez DPH: 0,89€
 • MOLICARE MOBILE LIGHT LARGE plienkové nohavičky 1x14 ks
  Navliekacie plienkové nohavičky pre inkontinentných pacientov. Veľkosť L (obvod bokov: 100 - 150 cm), savosť - 1139 ml. určené pre mobilných inkontinentných pacientov: pre dospelých so strednou a ťažkou inkontinenciou nie je potrebná ďalšia fixácia vhodné pre ženy aj mužov Spôsob použitia Na..
  0,98€ Bez DPH: 0,89€