Kategórie
Najpredávanejšie
Akciový tovar
Najnovšie produkty

Vložky

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Depend® Extra 1ks
  Diskrétna ochrana pre ženy s ľahkým únikom moču Ultra absorpčné jadro pre rýchle odvedenie a zadržanie tekutiny a zamedzenie nežiaducich pachov Anatomický tvar pre maximálne pohodlie Balené jednotlivo pre diskrétne a hygienické použitie Prémiový design Savosť 590ml Pomôcka je plne..
  0,25€ Bez DPH: 0,23€
 • Depend® Mini 1ks
  Diskrétna ochrana pre ženy s ľahkým únikom moču Ultra absorpčné jadro pre rýchle odvedenie a zadržanie tekutiny a zamedzenie nežiaducich pachov Anatomický tvar pre maximálne pohodlie Balené jednotlivo pre diskrétne a hygienické použitie Prémiový design Savosť 170 ml. Pomôcka je pl..
  0,21€ Bez DPH: 0,19€
 • Depend® Normal 1ks
  Diskrétna ochrana pre ženy s ľahkým únikom moču Ultra absorpčné jadro pre rýchle odvedenie a zadržanie tekutiny a zamedzenie nežiaducich pachov Anatomický tvar pre maximálne pohodlie Balené jednotlivo pre diskrétne a hygienické použitie Prémiový design Savosť 250 ml. Pomôcka je pl..
  0,22€ Bez DPH: 0,20€
 • Depend® Normal Plus 1ks
  Diskrétna ochrana pre ženy s ľahkým únikom moču Ultra absorpčné jadro pre rýchle odvedenie a zadržanie tekutiny a zamedzenie nežiaducich pachov Anatomický tvar pre maximálne pohodlie Balené jednotlivo pre diskrétne a hygienické použitie Prémiový design Savosť 360 ml. Pomôcka je pl..
  0,22€ Bez DPH: 0,20€
 • Depend® Super plus 1ks
  Diskrétna ochrana pre ženy s ľahkým únikom moču Ultra absorpčné jadro pre rýchle odvedenie a zadržanie tekutiny a zamedzenie nežiaducich pachov Anatomický tvar pre maximálne pohodlie Balené jednotlivo pre diskrétne a hygienické použitie Prémiový design Savosť 740ml Pomôcka je plne..
  0,41€ Bez DPH: 0,37€
 • MOLIMED COMFORT MAXI inkontinenčné absorpčné vložky, 1x30 ks
  Absorpčné vložky pre inkontinentných pacientov. Určené najmä pre ženy. Savosť - 700 ml. Absorpčné vložky sú určené: na ľahký až stredný stupeň inkontinencie Spôsob použitia Absorpčné vložky sa fixujú o spodnú bielizeň samolepiacim pásikom alebo sa fixujú pomocou fixačných nohavičiek. ..
  0,32€ Bez DPH: 0,29€
 • MOLIMED COMFORT MIDI inkontinenčné absorpčné vložky, 1x30 ks
  Absorpčné vložky pre inkontinentných pacientov. Určené najmä pre ženy. Savosť - 400 ml. Absorpčné vložky sú určené: na ľahký až stredný stupeň inkontinencie Spôsob použitia Absorpčné vložky sa fixujú o spodnú bielizeň samolepiacim pásikom alebo sa fixujú pomocou fixačných nohavičiek. ..
  0,16€ Bez DPH: 0,15€
 • MOLIMED COMFORT MINI inkontinenčné absorpčné vložky, 1x30 ks
  Absorpčné vložky pre inkontinentných pacientov. Savosť  275 ml. Absorpčné vložky sú určené: na ľahký až stredný stupeň inkontinencie Spôsob použitia Absorpčné vložky sa fixujú o spodnú bielizeň samolepiacim pásikom alebo sa fixujú pomocou fixačných nohavičiek. Vymieňajú sa podľa potre..
  0,22€ Bez DPH: 0,20€
 • MOLIMED PREMIUM M FOR MEN ACTIVE vložky absorpčné pre mužov 1x14 ks
  Anatomicky tvarované absorpčné vložky pre inkontinentných pacientov. Určené pre mužov. Savosť - 365 ml. Absorpčné vložky určené na ľahký stupeň inkontinencie: anatomicky tvarované vložky s absorpčnou vrstvou (chráni penis pred vlhkosťou) celoplošné prekrytie netkanou textíliou aj cez okraje f..
  0,25€ Bez DPH: 0,23€
 • MOLIMED PREMIUM M FOR MEN PROTECT vložky absorpčné pre mužov 1x14 ks
  Anatomicky tvarované absorpčné vložky pre inkontinentných pacientov. Určené pre mužov. Savosť - 620 ml. Absorpčné vložky určené na ľahký stupeň inkontinencie: anatomicky tvarované vložky s absorpčnou vrstvou (chráni penis pred vlhkosťou) celoplošné prekrytie netkanou textíliou aj cez okraje f..
  0,30€ Bez DPH: 0,27€