Kategórie
Najpredávanejšie
Najnovšie produkty

Vložky

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Depend® Extra
  Diskrétna ochrana pre ženy s ľahkým únikom moču Ultra absorpčné jadro pre rýchle odvedenie a zadržanie tekutiny a zamedzenie nežiaducich pachov Anatomický tvar pre maximálne pohodlie Balené jednotlivo pre diskrétne a hygienické použitie Prémiový design Savosť 590ml Pomôcka je plne..
  0,25€ Bez DPH: 0,23€
 • Depend® Extra 20ks vložné plienky
  Anatomicky tvarované pre optimálne pohodlie Jemné elastické pásiky na slabinách a lemy zabraňujúce pretekaniu tekutiny po stranách Ultra absorpčné jadro pre rýchle odvedenie a zadržanie tekutiny a zamedzenie úniku nežiaducich pachov Indikátor vlhkosti Pomôcka je plne hradená poisťovňou..
  0,39€ Bez DPH: 0,35€
 • Depend® For Men 2 14ks
  Diskrétna ochrana pre mužov s ľahkým stupňom inkontinencie Anatomicky tvarované vysoko absorpčné jadro Šedá vonkajšia vrstva pre maximálnu diskrétnosť Balené jednotlivo, zaručujú diskrétne a hygienické použitie Savosť 535 ml Pomôcka nie je hradená poisťovňou. Cena za balenie: 4,2..
  0,30€ Bez DPH: 0,27€
 • Depend® Maximum
  Diskrétna ochrana pre ženy s ľahkým únikom moču Ultra absorpčné jadro pre rýchle odvedenie a zadržanie tekutiny a zamedzenie nežiaducich pachov Anatomický tvar pre maximálne pohodlie Balené jednotlivo pre diskrétne a hygienické použitie Prémiový design Savosť 972ml Pomôcka je plne..
  0,39€ Bez DPH: 0,35€
 • Depend® Mini 20ks
  Diskrétna ochrana pre ženy s ľahkým únikom moču Ultra absorpčné jadro pre rýchle odvedenie a zadržanie tekutiny a zamedzenie nežiaducich pachov Anatomický tvar pre maximálne pohodlie Balené jednotlivo pre diskrétne a hygienické použitie Prémiový design Savosť 170 ml. Pomôcka je pl..
  0,21€ Bez DPH: 0,19€
 • Depend® Normal 16ks
  Diskrétna ochrana pre ženy s ľahkým únikom moču Ultra absorpčné jadro pre rýchle odvedenie a zadržanie tekutiny a zamedzenie nežiaducich pachov Anatomický tvar pre maximálne pohodlie Balené jednotlivo pre diskrétne a hygienické použitie Prémiový design Savosť 250 ml. Pomôcka je pl..
  0,22€ Bez DPH: 0,20€
 • Depend® Normal 16ks vložné plienky
  Sú vyrobené z priedušného, hypoalergénneho materiálu Vysoko absorpčné jadro pre rýchle odvedenie a zadržanie tekutiny a zamedzenie úniku nežiaducich pachov Oválne tvarovanie nohavičiek a elastický systém gumičiek pre maximálnu účinnosť a diskrétnosť Opatrené praktickým označením zadnej stra..
  0,29€ Bez DPH: 0,26€
 • Depend® Normal Plus 12ks
  Diskrétna ochrana pre ženy s ľahkým únikom moču Ultra absorpčné jadro pre rýchle odvedenie a zadržanie tekutiny a zamedzenie nežiaducich pachov Anatomický tvar pre maximálne pohodlie Balené jednotlivo pre diskrétne a hygienické použitie Prémiový design Savosť 360 ml. Pomôcka je pl..
  0,22€ Bez DPH: 0,20€
 • Depend® Super 42ks
  Diskrétna ochrana pre ženy s ľahkým únikom moču Ultra absorpčné jadro pre rýchle odvedenie a zadržanie tekutiny a zamedzenie nežiaducich pachov Anatomický tvar pre maximálne pohodlie Balené jednotlivo pre diskrétne a hygienické použitie Prémiový design Savosť 740ml Pomôcka je plne..
  0,36€ Bez DPH: 0,33€
 • Depend® Super Plus 20ks vložné nohavičky
  Anatomicky tvarované pre optimálne pohodlie Jemné elastické pásiky na slabinách a lemy zabraňujúce pretekaniu tekutiny po stranách Ultra absorpčné jadro pre rýchle odvedenie a zadržanie tekutiny a zamedzenie úniku nežiaducich pachov Indikátor vlhkosti Savosť 3350 Pomôcka je plne hra..
  0,73€ Bez DPH: 0,66€