Kategórie
Najpredávanejšie
Najnovšie produkty

Jedlé oleje

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Bio kokosový olej 400 ml
  Kokos má širokú škálu zdravotných účinkov vďaka svojej vláknine a výživnému obsahu. Kokosový olej je pozoruhodným zdrojom živín a liekov. Je to rozhodne najzdravší olej na svete navzdory skutočnosti, že má vysoký obsah nasýtených tukov. Kokosový olej je veľmi populárna potravina vyrobená z „mäsa"..
  5,00€ Bez DPH: 4,17€
 • HEALTH LINK Bio extra panenský olivový olej LATZIMAS 250 ml
  Olivový olej BIO Latzimas má bohatú tradíciu. Olivy, z ktorých sa olej latzimas vyrába, sú pestované na gréckom ostrove Kréta. Výborné klimatické podmienky, šetrná práca a špeciálny výrobný proces zabezpečujú výrobku vysokú kvalitu. Olivový olej BIO Latzimas je cenným zdrojom zdraviu prospešných lát..
  3,00€ Bez DPH: 2,50€
 • HEALTH LINK Bio extra panenský olivový olej LATZIMAS 500ml
  Olivový olej BIO Latzimas má bohatú tradíciu. Olivy, z ktorých sa olej latzimas vyrába, sú pestované na gréckom ostrove Kréta. Výborné klimatické podmienky, šetrná práca a špeciálny výrobný proces zabezpečujú výrobku vysokú kvalitu. Olivový olej BIO Latzimas je cenným zdrojom zdraviu prospešných lát..
  4,80€ Bez DPH: 4,00€
 • Health Link BIO Konopný olej 250 ml
  Konope siate je jednoročná dvojdomá rastlina pôvodom zo strednej Ázie, ktorá dorastá do výšky až 4 m. Konopný olej sa získava šetrným lisovaním zo semien za nízkych teplôt do 40 ° C, bez prístupu svetla a vzduchu. Vďaka jeho obsahu vzácne zmesi bioaktívnych zložiek, sa radí medzi najcennejšie rastli..
  5,10€ Bez DPH: 4,25€
 • Health Link Bio panenský tekvicový olej 250 ml
  Olej je šetrne lisovaný za nízkych teplôt do 40 ° C, bez prístupu svetla a vzduchu. Je pre neho typická hnedočervená farba s nezabudnuteľnou chuťou po pražených orieškoch. Tekvicový olej je bohatým zdrojom minerálnych látok ako je napr. Vápnik, železo, draslík, selén a hlavne zinok, ktorý má vynika..
  4,96€ Bez DPH: 4,13€
 • Health Link BIO Pupalkový olej 50 ml
  Pupalkový olej je získavaný zo semien pupalky dvojročnej, ktorá sa pestuje v ekologickom poľnohospodárstve. Olej je šetrne lisovaný za nízkych teplôt do 40 ° C, bez prístupu svetla, vzduchu a bez použitia chemických rozpúšťadiel. Je plnený v inertnej atmosfére, vďaka ktorému sa zamedzí oxidácii nena..
  3,00€ Bez DPH: 2,50€
 • HEALTH LINK Panenský ryžový olej 250 ml
  Ryžový olej sa získava z ryžových otrúb, ktoré sa nachádzajú medzi ryžovú šupkou a jadrom. Olej je ľahko stráviteľný a výborný na varenie. Základnou zložkou ryžového oleja sú nenasýtené mastné kyseliny. Zloženie mastných kyselín, vitamínov a minerálov je unikátny. Bohatý je tiež na vitamín E, ktorý..
  4,00€ Bez DPH: 3,33€
 • Olej avokádový 250ml BIO Health Link
  Vďaka vysokému bodu topenia (250 ° C) majú všestranné použitie. Sú vhodné na pečenie, smaženie aj grilovanie. Možno ich tiež použiť do šalátov a marinád. Avokádové oleje sú zdravou a chutnou alternatívou k bežnej príprave jedla. Pre olej je typická zlatožltá farba s nádychom zelenej a jemná orieš..
  4,75€ Bez DPH: 3,96€
 • Olej ľanový panenský 250ml BIO HEALTH LINK
  Olej sa vyznačuje žltohnedú farbou s ľahko horkastou chuťou a patrí medzi najcennejšie panenské oleje. Nie je určený na vyprážanie, pečenie a varenie! BIO panenský ľanový olej je bohatým zdrojom omega-3 i cenných esenciálnych nenasýtených mastných kyselín, a to predovšetkým kyseliny alfa-linolénove..
  3,40€ Bez DPH: 2,83€
 • Sezamový olej 500 ml
  Extrahovaný olej je veľmi často používaný v potravinárskom priemysle a pekárstve. Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce antioxidanty sezamol a sezamin, ktoré spomaľujú oxidáciu a je tak menej náchylný na stuchnutie. Panenský sezamový olej je veľmi bohatý na prospešné látky, akou sú karotény, vitamín..
  5,20€ Bez DPH: 4,33€