Kategórie
Najpredávanejšie
Akciový tovar
Najnovšie produkty

Detská kozmetika

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Ducray Kelual emulzia 50ml
  Kelual emulzia obsahuje patentovanú aktívnu látku keluamid, ktorá podporuje odstraňovanie šupiniek. Odporúčame ako doplnkovú starostlivosť pri liečbe tvárových foriem seboroickej dermatitídy a mliečnych chrást vo vlasovej pokožke detí. Kelual emulzia zmierňuje svrbenie a sčervenanie. ..
  10,36€ Bez DPH: 8,63€
 • Klorane Bébé Creme nutritive 40 ml
  Krém určený pre dojčatá/bábätká. Určený na suchú, veľmi suchú pokožku - tvár, ruky, prasklinky, mliečne chrasty vo vlasovej pokožke. Trvalo vyživuje suchú pokožku. Vďaka ochrannej bariére, ktorú vytvára cold cream, upokojuje podráždenie vyvolané vonkajšími vplyvmi (dážď, vietor, chlad). Pokožka je h..
  11,95€ Bez DPH: 9,96€
 • Klorane Bébé detský púder 100g
  Púder chráni a upokojuje jemnú pokožku vášho dieťatka. Izoluje pokožku, absorbuje vlhkosť v kožných záhyboch a predchádza vzniku zaparenín. Je predovšetkým odporúčaný v letnom období proti vyrážkam a ako prevencia pred podráždením spôsobeným potením.  Objem: 100 g APLIKÁCIA: Púder ..
  6,40€ Bez DPH: 5,33€
 • Klorane Bébé Hydratačné Mlieko
  Mlieko obohatené o upokojujúci výťažok z nechtíka Klorane má silný hydratačný účinok. Nechtík Klorane, známy vďaka svojim ochranným, zjemňujúcim a reparačným vlastnostiam je detskej pokožke prirodzene prospešný. Je vhodné tiež pre mamičky. Dostatočné množstvo mlieka sa nanáša na vopred očistenú/u..
  19,60€ Bez DPH: 16,33€
 • Klorane Bébé jemné čistiace obrúsky 70ks
  Jemné čistiace obrúsky s čistiacim mliekom bez oplachovania, parabénov, fenoxyetanolu a alkoholu. S ochranným výťažkom z nechtíka. ZO 100% BIOODBÚRATEĽNÉHO VLÁKNA TESTOVANÉ POD DERMATOLOGICKOU KONTROLOU. Je HYPOALERGÉNNY, 40 rokov bezpečia, veľmi jemná vôňa ..
  6,30€ Bez DPH: 5,25€
 • Klorane Bébé jemné výživné mydlo 250g
  Mydlo pre dojčatá/bábätká na tvár a telo. Každodenná hygiena. Bez parabénov. Jemne umýva, pritom pokožku nedráždi a nevysúša: obohatené o esenciálne mastné kyseliny, ktoré trvalo vyživujú pokožku a znižujú jej suchosť. ..
  4,60€ Bez DPH: 3,83€
 • Klorane Bébé jemný penivý gél na telo a vlasy 500ml
  Klorane Bebe jemný penivý gél na telo a vlasy Klorane Bébé,patent PHYSIOCalenduline, ochranný a skľudňujúci výťažok z nechtíka lekárskeho, je extrémne jemný a dokonale prispôsobený jemnej detskej pokožke a vlasom. Jemne čistí vďaka inovatíivnej tenzioaktivnej látke, ktorá zaisťuje prirodzenú konzerv..
  9,40€ Bez DPH: 7,83€
 • KLORANE BÉBÉ OCHRANNÝ KRÉM NA PREBAĽOVANIE
  KLORANE BÉBÉ Creme protectrice pour le change Ochranný krém na prebaľovanie - obohatený o ukľudňujúci extrakt z nechtíku. Účinne ukľudňuje a chráni pred rôznými vplyvmi ( moč, stolica): vytvára bariéru, napomáha vstrebávaniu zvyškovej vlhkosti, ukľudňuje počiatočné začervenanie. Detská pokožka je je..
  7,80€ Bez DPH: 6,50€