Kategórie
Najpredávanejšie
Akciový tovar
Najnovšie produkty

Opaľovanie

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Ducray Melscreen depigmentant 30ml
  Napomáha redukovať slnkom vzniknuté hyperpigmentácie, lokalizované hnedé škvrny na tvári a dekolte. Vlastnosti: Melascreen depigmentačná starostlivosť je intenzívna starostlivosť proti pigmentovým škvrnám, špeciálne vyvinutá účinne korigovať tieto prejavy. Kys. azelaová – vedecky potvrdená a uz..
  26,45€ Bez DPH: 22,04€
 • Ducray slnečná ochrana ľahký krém 40 ml
  Zamedzuje vzniku a zosvetľuje slnkom vyvolané hyperpigmentácie. Fotoprotekcia pre veľmi svetlú, citlivú pokožku, špeciálne vhodné do extrémnych podmienok. Vlastnosti: Ducray fotoprotektívny systém kombinuje širokospektrálne organické filtre. Melascreen slnečná ochrana ľahký krém SPF 50 + bráni v..
  11,56€ Bez DPH: 9,63€
 • Ducray slnečná ochrana výživový krém 40 ml
  Zamedzuje vzniku a zosvetľuje slnkom vyvolané hyperpigmentácie. Fotoprotekcia pre veľmi svetlú, citlivú pokožku, špeciálne vhodné do extrémnych podmienok. Vlastnosti: Ducray fotoprotektívny systém kombinuje širokospektrálne a organické filtre. Melascreen výživný krém SPF 50 + bráni vzniku a z..
  11,56€ Bez DPH: 9,63€
 • Reparačný starostlivosť po opaľovaní 200ml
  Reparačný starostlivosť po opaľovaní 200ml Upokojuje a hydratuje pokožku po opaľovaní. Bez parabénov. Hypoalergénne, nekomedogénny. Priaznivé účinky: Obsahuje aktívne látky, ktoré majú upokojujúce, hydratačné * a vyživujúce účinky a pomáhajú obnoviť kožnú bariéru. Ľahká a nema..
  12,40€ Bez DPH: 10,33€