Kategórie
Najpredávanejšie
Akciový tovar
Najnovšie produkty

Starostlivosť o vlasy

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • A-derma penivý šampón 125ml
  Exomega penový šampón s extraktom z výhonkov ovsa Rhealba® Šampón určený na umývanie vlasov zvlášť citlivej vlasovej pokožky bábätiek, detí aj dospelých trpiacich atopickou dermatitídou. Bez parfumácie – Hypoalergénny (vyvinuté s cieľom minimalizovať riziko alergických reakcií). Obsah: 125 ml ..
  11,26€ Bez DPH: 9,38€
 • Balzam na vlasy s ľanovými vláknami 150ml
  Balzam na vlasy s ľanovými vláknami objem a rozčesávanie, vlasy jemné, bez objemu Ľan je ľahká a vzdušná rastlina, ktorá je tradične uznávaná pre kvalitu svojich pružných a odolných vlákien. Vybrali sme druh Linum usitatissimum L. pre vysoký obsah látky mucilage: skutočná prírodná výstuž, ktorá ..
  7,96€ Bez DPH: 6,63€
 • Bezoplachový sprej na rozčesávanie s ovseným mliekom 200ml
  Bezoplachový sprej na rozčesávanie s ovseným mliekom veľmi jemná a ochranná starostlivosť na rozčesávanie Zbierame zrelé ovsené zrná a z nich získavame mlieko, ktoré je bohaté na sacharidy, lipidy a vitamíny s hydratačnými, zvláčňujúcimi a ochrannými vlastnosťami. V juhozápadnom Francúzsku pestu..
  11,75€ Bez DPH: 9,79€
 • Bezoplachový sprej s ľanovými vláknami 125ml
  Bezoplachový sprej s ľanovými vláknami objem a tvar, vlasy jemné, bez objemu Ľan je ľahká a vzdušná rastlina, ktorá je tradične uznávaná pre kvalitu svojich pružných a odolných vlákien. Vybrali sme druh Linum usitatissimum L. pre vysoký obsah látky mucilage: skutočná prírodná výstuž, ktorá posil..
  10,18€ Bez DPH: 9,25€
 • Denný krém bez oplachovania s výťažkom z púštnych datlí
  Denný krém bez oplachovania s výťažkom z púštnych datlí VÝŽIVA A REPARÁCIA Vlasy suché, poškodené a lámavé Denný krém bez oplachovania s výťažkom z púštnych datlí poskytuje dokonalú výživu vlasom vďaka výťažku z púštnych datlí, bohatého na mastné kyseliny a proteíny, ktorého posilňujúce vlastno..
  11,10€ Bez DPH: 9,25€
 • Ducray anacaps ativ 30 tabliet
  Vlas je vytvorený hlavne z keratínu, ktorého základnou zložkou je aminokyselina cysteín. Vlastnosti: Originálne zloženie prípravku ANACAPS tri-ACTIV dodáva organizmu Biotín, ktorý prispieva k udržaniu normálneho stavu vlasu a spoločne s vitamínom B6 pomáha pri normálnej syntéze cysteínu. V zlože..
  19,80€ Bez DPH: 16,50€
 • Ducray anacaps ativ trio 90 tabliet
  Vlas je vytvorený hlavne z keratínu, ktorého základnou zložkou je aminokyselina cysteín. Vlastnosti: Originálne zloženie prípravku ANACAPS tri-ACTIV dodáva organizmu Biotín, ktorý prispieva k udržaniu normálneho stavu vlasu a spoločne s vitamínom B6 pomáha pri normálnej syntéze cysteínu. V zložení..
  39,55€ Bez DPH: 32,96€
 • Ducray anaphase šampón 200ml
  Krémový šampón Anaphase je vhodnou doplnkovou starostlivosťou k prípravkom pri vypadávaní vlasov (roztoky a doplnky stravy). Šampón vďaka originálnemu zloženiu (nikotinát tokoferolu, vitamínový komplex, výťažok z ruskusu) pripravuje vlasovú pokožku na pôsobenie vlasovej kúry. Spojenie účinných l..
  14,70€ Bez DPH: 12,25€
 • Ducray Chronostim 2x50ml
  Keď sa zintenzívni vypadávanie vlasov, je vhodné nielen tento jav spomaliť, ale tiež podporiť rast nových vlasov. Dermatologické Laboratóriá Ducray ponúkajú efektívne riešenie tohto problému vďaka Chronostimu, kúry pri vypadávaní vlasov kombinujúcej výhody najnovších poznatkov. Na zastavenie vypa..
  36,10€ Bez DPH: 30,08€
 • Ducray Creastim lotion roztok 2x30ml
  Reakčné vypadávanie vlasov, ktoré sa vyskytuje zvyčajne u žien, je vyvolané radom príčin napr. stres, obdobie po pôrode, zmena ročného obdobia, nežiaduce účinky liekov alebo emocionálna záťaž. Vlastnosti: Creastim roztok pri vypadávaní vlasov s vysokým obsahom kreatínu, tetrapeptidu a vitamínov, ..
  36,10€ Bez DPH: 30,08€