Kategórie
Najpredávanejšie
Akciový tovar
Najnovšie produkty

Kŕčové žily

Upresniť vyhľadávanie
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Aescín 20tbl
  Aescin  je výživový doplnok s obsahom prírodnej látky aescin vo forme rastlinného extraktu pagaštanu konského (lat. Aesculus hippocastanum). Aescin sa používa ako protiopuchová, protizápalová a venoprotektívna (chrániaca žily) látka. Účinkuje ako stabilizátor kapilárnej steny tým, že normali..
  1,70€ Bez DPH: 1,42€
 • Aescín 60tbl
  Aescin  je výživový doplnok s obsahom prírodnej látky aescin vo forme rastlinného extraktu pagaštanu konského (lat. Aesculus hippocastanum). Aescin sa používa ako protiopuchová, protizápalová a venoprotektívna (chrániaca žily) látka. Účinkuje ako stabilizátor kapilárnej steny tým, že normali..
  7,00€ Bez DPH: 5,83€
 • Avicenum 140 Den celé pančuchy
  Popis Podporné pančuchové nohavice slúžia ako prevencia proti vzniku kŕčových žíl. Pomáhajú znížiť bolesť, opuchy a únavu nôh, zlepšujú krvný obeh vďaka odskúšanému zostupu tlaku smerom od členka nahor. Tlak 10-14 mmHg. PRI OBJEDNÁVKE UVEĎTE DO POZNÁMKY DĹŽKU   ..
  12,30€ Bez DPH: 10,25€
 • Avicenum 140 Den lýtkové
  Popis Kompresívne lýtkove pančuchy slúžia ako zdravotná pomôcka pri začínajúcej žilovej nedostatočnosti. Pomáha znižovať opuchy, napätie a bolesť nôh. Majú odskúšaný zostup tlaku, ktorý sa smerom od členka nahor znižuje. Tlak v oblasti členka je 18-21 mmHg, čím je výrobok zaradený do I. kompresn..
  5,50€ Bez DPH: 4,58€
 • Avicenum 140 Den Stehenné pančuchy
  Kompresné stehenné pančuchy slúžia ako zdravotná pomôcka pri začínajúcej žilnej nedostatočnosti. Pomáhajú znižovať opuchy, napätie a bolesť nôh. Majú odskúšaný zostup tlaku, ktorý sa smerom od členka nahor znižuje. Tlak v oblasti členka je 15-21 mmHg, čím je výrobok zaradený do I. kompresnej trie..
  12,00€ Bez DPH: 10,00€
 • Avicenum 360 Sanitized Silver
  AVICENUM 360 Celé pančuchy Sanitized Silver Kompresívne pančuchové nohavice II.kompresnej triedy (tlak v oblasti kkotníka 23-32 mm Hg). Z mikrovlákna (Micro) , pričom mikrovlákno zabezpečuje odvádzanie vlhkosti od tela. Antimikrobiálne ióny striebra (Sanitized), zabraňujú množeniu mikroorganizmov a..
  33,12€ Bez DPH: 27,60€
 • Avicenum 360 Sanitized Silver lýtkové
  AVICENUM 360  Sanitized Silver Kompresívne lýtkové pančuchy II.kompresnej triedy (tlak v oblasti kkotníka 23-32 mm Hg). Z mikrovlákna (Micro) , pričom mikrovlákno zabezpečuje odvádzanie vlhkosti od tela. Antimikrobiálne ióny striebra (Sanitized), zabraňujú množeniu mikroorganizmov a vzniku nep..
  12,34€ Bez DPH: 10,28€
 • Avicenum 360 Sanitized Silver stehenné
  AVICENUM 360 stehenné Sanitized Silver Kompresívne stehenné pančuchy II.kompresnej triedy (tlak v oblasti kkotníka 23-32 mm Hg). Z mikrovlákna (Micro) , pričom mikrovlákno zabezpečuje odvádzanie vlhkosti od tela. Antimikrobiálne ióny striebra (Sanitized), zabraňujú množeniu mikroorganizmov a vzniku..
  19,21€ Bez DPH: 16,01€
 • Avicenum 70 Den lýtkové
  Podporné podkolienky TRAVEL (cestovné) AVICENUM 70 zaišťujú podporu a zlepšenie krvného obehu. Priaznivo pôsobia proti tvorbe kŕčových žíl a celulitídy. AVICENUM 70 zabraňuje občasným opuchom, napr. pri dlhodobom státí či sedení. Antimikrobiálna úprava Sanitized Silver s aktívnymi iónami striebra za..
  3,40€ Bez DPH: 2,83€
 • Avicenum 70 Den pančuchové nohavice
  Popis Podporné pančuchové nohavice slúžia ako prevencia proti vzniku kŕčových žíl. Pomáhajú znížiť bolesť, opuchy a únavu nôh, zlepšujú krvný obeh vďaka odskúšanému zostupu tlaku smerom od členka nahor. Tlak 10-14 mmHg.       Tabuľka rozmerov:   VEĽKOSTI VÝŠ..
  7,00€ Bez DPH: 5,83€