Kategórie
Najpredávanejšie
Akciový tovar
Najnovšie produkty

Masážne a rehabilitačné pomôcky

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Himalájska soľ
  Himalájska soľ: je vyťažená z najstaršieho prírodného zdroja na zemi z juhovýchodnej oblasti Himalájí. Táto soľ je obzvlášť čistá. Obsahuje všetky prírodné minerály potrebné pre telo, ktoré sa vstrebávajú kúpeľom. Je vhodná pre každodenné používanie pri starostlivosti o pokožku - udržuje ju vlá..
  1,55€ Bez DPH: 1,29€
 • Ortopedický vankúš z pamäťovej peny
  Vankúš, ktorý je vyrobený z hustej peny “s pamäťovým efektom”, sa ideálne prispôsobuje tvaru tela, a tým zabraňuje rannej bolesti hlavy, krku a ramien. Prispieva ku kvalitnému spánku. Počas zmeny polohy v spánku sa vankúš prispôsobuje novej polohe. ..
  20,00€ 30,00€ Bez DPH: 16,67€
 • Shiatsu a vibračná masáž
  Ponúka 3 druhy masáží (Shiatsu, Rolling a Swing) a to všetko so 4 rotačnými masážnymi hlavami. Lanaform Home Mass pomáha znižovať napätie, bolesti svalov a únavu. Je to veľmi jednoduché vybrať si ktorú časť chcete masírovať (spodná časť chrbta, horná časť chrbta, alebo celá zadná strana), alebo sa ..
  124,80€ Bez DPH: 104,00€
 • Soľ z mŕtveho mora
      Morská voda z Mŕtveho mora obsahuje 32% - 34% soli v porovnaní s 3% - 4% soli v iných moriach a oceánoch. Soľ z mŕtveho mora obsahuje 21 prírodných minerálov v porovnaní len s 9 minerálmi u iných soľí. Mŕtve more leží 400 metrov pod úrovňou hladiny mora, čo vytvára jedinečné klim..
  2,30€ Bez DPH: 1,92€