Kategórie

Megasmile Ö36 Black Whitening

Kód produktu: Megasmile Ö36 Black Whitening
Dostupnosť:
2 - 3 Dni
Cena: 5,99€ Bez DPH: 4,99€


Megasmile Ö36 Black Whitening - bieliaca uhlíková zubná kefka je šetrná k životnému prostrediu, o 30% ľahšia - na 95% ekologická - na 100% šetrne zosvetľujúca. 
Nová švajčiarska značka megasmile prekvapila trh zubnou kefkou, ktorá leští zuby mikročasticami uhlíka a tak im prinavracia prirodzenú belosť. Je vyrobená z obnoviteľných surovín a vďaka štýlovej čiernej farbe prebúdza ducha modernej doby. Vonkajšie rady štetín kefky Black Whitening sú tvorené karbónovými vláknami, ktoré obsahujú uhlíkové mikročastice. Efekt Whitening funguje ako pri gume na gumovanie: pri čistení sa uhlíkové častice uvoľňujú a odstraňujú zafarbenie zubov a povlaky. Keďže je uhlík oveľa mäkší ako zubná sklovina, nepoškodzuje zuby. Rukoväť je vyrobená z kukuričného škrobu, teda zo 100%-ne obnoviteľnej suroviny. Ďalšia zvláštnosť: keď leží na umývadle, nespadne vám štetinami do vody, ale vždy sa otočí na chrbát. Megasmile je nová švajčiarska značka s modernými nápadmi pre zdravé zuby. Navrhnuté a odporúčané zubným lekárom.

Spôsob použitia
Kefka je určená na čistenie zubov. Odporúča sa čistiť si zuby minimálne dva krát denne. Kefku sa odporúča meniť spravidla každé tri mesiace.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -            +

Opište kód z obrázku: