Zdravotné ponožky

Kategórie
Najpredávanejšie
Akciový tovar
Najnovšie produkty

Zdravotné ponožky

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Ponožky pre diabetikov
  Spojením vlastností ponožky bez švov, jemného zovretia a antibakteriálnej úpravy je ponúkaný ideálny výrobok pre človeka s diabetom. Obsahuje Aloe Vera. Vyrobené v kombinácii bavlny s viskózou a pre zlepšenie elasticity pridaný polyamid a elastan. ..
  3,25€ Bez DPH: 2,71€
 • Ponožky pre diabetikov s masážou chodidla
  K predchádzajúcemu výrobku je navyše pridaný praxou overený spôsob masáže chodidla, ktorý spôsobuje lepšie prekrvenie chodidla, a tým jeho zahriatie (odstránenie pocitu studených noh). ..
  3,60€ Bez DPH: 3,00€
 • Ponožky pre teplé nohy
  Kombináciou modernej technológie a jedinečnosti materiálu sa dosiahne niekoľkonásobného zväčšenia objemu ponožky. V tomto objeme sa udržuje veľké množstvo vzduchu, ktorý pôsobí ako izolant, a tým ponožka hreje. Praním sa efekt nestráca. Pridaný výťažok z Aloe Vera. Ponožka je vyrobená zo syntetickýc..
  5,25€ Bez DPH: 4,38€
 • Ponožky proti kliešťom
  Ponožka s výšivkou v chodidle „STOP KLIEŠŤ“. Aplikovaná vôňa eukalyptusu na prírodnej báze zaisťuje schopnosť výrobku odpudzovať hmyz a kliešte. Je taktiež antibakteriálna s dlhodobým dezodoračným účinkom. Pridaný zmäkčujúci prípravok obsahujúci výťažok z Aloe Vera má zvlhčujúce a ukľudňujúce účinky..
  3,25€ Bez DPH: 2,71€
 • Ponožky proti únave
  Efektívne podporné podkolienky LONARIS COTTON. Ich nosenie podporuje krvný obeh vďaka správne odstupňovanému prítlaku vo výrobku. Svojou špeciálnou konštrukciou pleteniny a anatomickým tvarovaním v lýtkovej časti zmierňujú únavu a odstraňujú pocit ťažkých nôh. Obzvlášť sú vhodné pri dlhodobom státí ..
  9,80€ Bez DPH: 8,17€