Kategórie
Najpredávanejšie
Najnovšie produkty

Náplasti

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • COSMOS Detská
  Detské hypoalergénne nedelené náplasti s veselými motívmi z fólie odolnej voči vode a odpudzujúcej nečistotu. Rozmer náplasti je 6 cm x 1 m.   náplasti sú určené pre deti na rýchle ošetrenie poranení kože malého rozsahu, ako sú drobné rezné rany a odreniny vďaka hypoalergénnemu materi..
  1,25€ Bez DPH: 1,04€
 • COSMOS Na odreniny
  Hydroaktívne náplasti telovej farby určené na optimálne ošetrenie odrenín. Náplasti sú diskrétne, vodeodolné, priedušné a pôsobia dlhodobo. Balenie obsahuje 4 náplasti s rozmerom 10 x 8,5 cm.   náplasti sú určené na ošetrenie odrenín vďaka hydroaktívnemu systému sa vstrebáva kožn..
  3,60€ Bez DPH: 3,00€
 • COSMOS Na popáleniny
  Sterilná hydrogélová náplasť na popáleniny o rozmere 45 x 65 mm. Balenie obsahuje 3 kusy náplastí. náplasť je určená pre rýchle a bezbolestné ošetrenie povrchových obarenín a menších popálenín 1. a 2. stupňa, ku ktorým dochádza napríklad v domácnosti napomáha urýchľovať hojenie a minimalizov..
  4,55€ Bez DPH: 3,79€
 • COSMOS Na popáleniny
  Sterilné hydrogélové náplasti na ošetrenie obarenín a povrchových popálenín 1. a 2. stupňa, o rozmere 7,7 x 10 cm. Balenie obsahuje 3 kusy náplastí. Sterilné hydrogélové náplasti sú určené: pre rýchle a bezbolestné ošetrenie povrchových obarenín a menších popálenín 1. a 2. stupňa, ku kto..
  2,55€ Bez DPH: 2,13€