Kategórie
Najpredávanejšie
Akciový tovar
Najnovšie produkty

Semiačka

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Chia semienka 500g
  Chia semienka 500 g. Použitie na priamu spotrebu. Semená je možné pridať do pečivárskych výrobkov, šalátov, jogurtov, cereálí.   Prečo sa oplatí zaradiť do jedálnička Chia semienka: stála energia počas celého dňa zvýšená koncentrácia a pozornosť obsahujú veľa vlákniny (tá tvorí v chi..
  5,30€ Bez DPH: 4,42€
 • Konopné semiačka 100g
  Obsahujú 20 aminokyselín vrátane 8 esenciálnych, ktoré si ľudské telo nevie vytvárať. Konzumentovi poskytnú kompletný rad bielkovín, vďaka čomu sú ideálne pre vegetariánov a vegánov - obsahujú aj rad bielkovín, ktoré sa nachádzajú v mäse. Sú bezlepkové a vhodné pre celiatikov. Liečia zápaly a chroni..
  4,00€ Bez DPH: 3,33€
 • Lanové semiačka
  ĽANOVÉ SEMIENKA BIO Ľanové semienka BIO sú zdrojom kvalitných bielkovín a unikátneho množstva nenasýtených esenciálnych omega-3 mastných kyselín. Svoje liečivé účinky znásobuje významným obsahom vitamínov skupiny B a E, A, C, D a minerálnych látok ako draslík, vápnik, fosfor, horčík, mangán, sodík,..
  1,95€ Bez DPH: 1,63€
 • Tekvicove semiačka
  Na priamu spotrebu. Tekvicové semienka možno priamo konzumovať, ako aj napr. pridať do šalátov, pokrmov, polievok alebo pridať do cesta pri pečení pečiva. ..
  1,95€ Bez DPH: 1,63€