Kategórie
Najpredávanejšie
Najnovšie produkty

Superfoods

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • HEALTH LINK Bio Spirulina 100 tabliet
  HEALTH LINK BIO Spirulina 100 tabliet Doplnok stravy Sinica Spirulina obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny a je bohatým zdrojom bielkovín a chlorofylu. Podporuje tvorbu červených krviniek, funkciu imunitného systému a znižuje mieru únavy aj vyčerpania. Obsahuje aj železo, vitamín B12 a vitam..
  4,99€ Bez DPH: 4,16€
 • BIO Kakaový prášok natural Pacari 125 g
  BIO kakaový prášok z nepražených kakaových bôbov v RAW kvalite . Popis : Kakaový prášok z nepražených kakaových bôbov odrody Arriba nacional . Pacari kakaový prášok je vyrobený za použitia surových bôbov, nepražených a spracovaných pri nízkych teplotách . Tým si udržuje kakao všetky živiny a a..
  3,15€ Bez DPH: 2,63€
 • Bio sójový lecitín v prášku 120g MOMENTÁLNE NEDOSTUPNÝ
  Sójový lecitín je čisto prírodný, rastlinný doplnok ľudskej výživy získavaný zo sójových bôbov pri lisovaní za studena. Lecitín patrí medzi tzv. fosfolipidy, ktoré tvoria hlavnú časť všetkých bunkových membrán, teda obal nervových, svalových a iných buniek ľudského tela.   Hoci sójový lecitín..
  3,80€ Bez DPH: 3,17€
 • Health Link - Acai prášok BIO 80 g
  Açai (čítaj asají) je lahodné brazílske bobuľovité ovocie tmavo-fialovej farby, chuťou a vôňou pripomína čokoládu a lesné plody. Açai je ozajstný dar matky prírody rastúci v amazonských dažďových pralesoch. Má bohatú špecifickú chuť a vysoké nutričné hodnoty. Açai oslovuje športovcov a zdravo žijúci..
  7,80€ Bez DPH: 6,50€
 • Health Link - BIO RAW Maca prášok 120g
  Maca (Lepidium meyenii) je koreňová rastlina v tvare reďkovky alebo kvaky, ktorá rastie vysoko v andských horách, kde ju miestni obyvatelia hojne využívajú ako zeleninu i bylinu už po stáročia. Maca je známa tiež ako peruánsky ženšen, ktorý priaznivo ovplyvňuje organizmus u žien v období menopauzy. ..
  5,30€ Bez DPH: 4,42€
 • HEALTH LINK - Bio raw nepražené kakaové bôby 100g
  Nepražené kakaové bôby (Theobroma cacao) sú jednou z najkomplexnejších potravín planéty. Obsahujú široké spektrum hodnotných výživných látok v prírodnej podobe neznehodnotené tepelnou ani žiadnu inú úpravou. ÚČINKY: Nepražené kakaové bôby majú viac antioxidantov a flavonoidov ako akákoľvek i..
  2,50€ Bez DPH: 2,08€
 • HEALTH LINK - Bio raw nepražené kakaové bôby 250g
  Nepražené kakaové bôby (Theobroma cacao) sú jednou z najkomplexnejších potravín planéty. Obsahujú široké spektrum hodnotných výživných látok v prírodnej podobe neznehodnotené tepelnou ani žiadnu inú úpravou. ÚČINKY: Nepražené kakaové bôby majú viac antioxidantov a flavonoidov ako akákoľvek i..
  4,90€ Bez DPH: 4,08€
 • Health Link - Brusnicový prášok 80 g
  Brusnice sú silným a veľmi obľúbeným prírodným antioxidantom. Majú nadštandardne vysoký obsah prírodných minerálov, vitamínov, stopových prvkov, organických kyselín, vlákniny a polyphenolov. Obsahujú navyše prirodzene sa vyskytujúce antioxidanty, ktoré pomáhajú chrániť bunky a tkanivá pred voľnými r..
  9,50€ Bez DPH: 7,92€
 • Health Link - Camu camu prášok BIO 80 g
  Ovocie camu camu pochádza z amazonských pralesov a vyznačuje sa mimoriadne vysokým obsahom vitamínu C. BIO prášok camu camu obsahuje 100% tohto sušeného ovocia. Vitamín C obsiahnutý v prášku camu camu je čisto prírodný, bez prídavku syntetického vitamínu C. Keďže vitamín C je citlivý na teplo, je BI..
  8,80€ Bez DPH: 7,33€
 • Health Link - Chia semienka čierne 100 g
  Chia [čia] semienka pochádzajú pôvodne z Mexika a Guatemaly. Vyznačujú sa predovšetkým veľmi vysokým obsahom omega 3 nenasýtených mastných kyselín. Tie majú preukázateľne pozitívny vplyv na kardiovaskulárny systém *. Omega 3 nenasýtené mastné kyseliny obsahuje napr. aj rybý olej. Pre všetkých, ktorí..
  2,10€ Bez DPH: 1,75€