Kategórie
Najpredávanejšie
Akciový tovar
Najnovšie produkty

Pre bábätká

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Bavlnené plienky 5ks
  Zloženie: 100% bavlna Rozmery 70 cm x 70 cm ..
  10,60€ Bez DPH: 8,83€
 • Bel baby Prebaľovacie podložky 60x60cm 10ks
  Detské hygienické podložky sú ideálne na prebaľovanie na cestách i na použitie v domácnosti. Jemná povrchová vrstva hygienických prebaľovacích podložiek Bel Baby je príjemná na detskú pokožku a súčasne rýchlo odvádza vlhkosť. Mimoriadne absorpčný buničitý materiál dobre vstrebáva tekutinu a vonkajši..
  0,45€ Bez DPH: 0,38€
 • Bepanthen Care Masť 100g
  Chráni pred vznikom zaparenín a zároveň sa stará o jemnú detskú pokožku. Odporúča sa nanášať na pokožku zadočka pri každej výmene plienky a tak chráni dieťa pred príčinami vzniku zaparenín. Aj na starostilivosť o suchú pokožku náchylnú na podráždenie. ..
  12,40€ Bez DPH: 10,33€
 • Cutasept F 250ml
  Cutaseptâ F je alkoholový prípravok na dezinfekciu kože s odmasťovacím, čistiacim a reziduálnym účinkom. má optimálny mikrobicídny účinok, a to aj proti kmeňom rezistentným na antibiotiká, mykobaktérie a lipofilným vírusom, HBV, HIV rotavírusu a herpes simplex typu 1 pôsobí rýchlo a vykazuje dobré..
  6,55€ Bez DPH: 5,46€
 • Cutasept F 50ml
  Cutaseptâ F je alkoholový prípravok na dezinfekciu kože s odmasťovacím, čistiacim a reziduálnym účinkom. má optimálny mikrobicídny účinok, a to aj proti kmeňom rezistentným na antibiotiká, mykobaktérie a lipofilným vírusom, HBV, HIV rotavírusu a herpes simplex typu 1 pôsobí rýchlo a vykazuje dobré..
  3,65€ Bez DPH: 3,04€
 • Dologel Gel na prerezávanie zúbkov 15ml
  je ústny masážny gél s prírodnými zložkami na zmiernenie symptómov spôsobených prerezávaním zúbkov u dojčiat a malých detí, ako aj na zmiernenie zápalu a bolestí ďasien. Má prírodné zloženie a poskytuje kompletné riešenie: kým obsahom valeriány utišuje bolesť a upokojuje, vďaka kamil..
  4,45€ Bez DPH: 3,71€
 • Happy Bella – Vatové tyčinky – 56 ks
  Sú vyrobené zo 100% prírodnej bavlny, majú špeciálny tvar zakončenia, ktorý chráni pred nesprávnym použitím. Sú určené pre očistenie kožných záhybov a na nanášanie mastí a krémov. Vata a bavlnené vatové tampóny Bella Baby Delfi K výrobe vaty a vatových tampónov Bella Baby Delfi je používaná 100%..
  1,25€ Bez DPH: 1,04€
 • Kojenecká váha ROSSMAX
  Kojenecká detská váha pre deti do hmotnosti 20 kg. Funkcia TARA (nulovanie), funkcia HOLD (stabilizácia pre zváženie nepokojných detí). Ergonomický tvar uľahčuje váženie. Dojčenská a detská váha Rossmax WE300 je určená predovšetkým do domácností. Merací rozsah je v rozmedzí od 100 g do 2..
  48,00€ Bez DPH: 40,00€
 • Lanaform kojenecká váha
  Detské váhy BABY SCALE značky Lanaform sú navrhnuté pre detský komfort a pre celú rodinu. Umožňujú veľmi ľahko zvážiť vaše dieťa. Detské váhy 5-gramová presnosť Funkcia hmotnosti tary VLASTNOSTI: Konštruovaná váha zabezpečuje komfort a maximálnu bezpečnosť Presnosť: 5 gramov Rozsah..
  48,00€ Bez DPH: 40,00€
 • Noštek Odsávačka hlienov na vysávač
  Bezpečná odsávačka nosových hlienov, ktorú možno pripojiť na domáci vysávač. Prečo práve odsávačka Noštek? Pretože táto odsávačka je založená na najúčinnejšej odsávacej technológii Pretože jej konštrukcia je ideálna na odsávanie nosových hlienov dojčiat Pretože účinne a rýchlo odstráni ..
  12,05€ Bez DPH: 10,04€