Kategórie
Najpredávanejšie
Akciový tovar
Najnovšie produkty

Chudnutie

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • L-carnitin 60tbl
  Charakteristika L-Carnitin Plus Green Tea + Chrom - Vyvážená kombinace L-karnitinu se zeleným čajem a chromem pro podporu metabolismu. Chrom pomáhá udržovat normální metabolismus důležitých živin – bílkovin, sacharidů a tuků a přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi. Doporučené dávkov..
  4,75€ Bez DPH: 3,96€
 • CHITOSAN 500 MG + VITAMÍN C + CHRÓM, 67 TABLIET
  Zloženie: chitosan, zahusťovadlo (sorbitol), L-askorbová kyselina (vitamín C), stabilizátor (karboxymetylcelulóza), zvlhčovadlá (kyselina stearová, stearan horečnatý), protihrudkujúca látka (dioxid kremičitý), chlorid chromitý (chrom). * alergénna látka Charakteristika: Chitosan je prírodná živoč..
  7,35€ Bez DPH: 6,13€
 • JABLČNÝ OCOT + VIT.C + INULÍN, 20 ŠUMIVÝCH TABLIET
  Zloženie: regulátory kyslosti (kyslý uhličitan sodný, kyselina citrónová, kyselina jablčná), jablčný ocot, inulín, L-askorbová kyselina, aróma (jablko), sladidlá (cyklamát sodný, sacharín sodný), farbivo (amoniak-sulfitový karamel). Charakteristika: Jablčný ocot spolu s vitamínom C prispievajú k s..
  2,05€ Bez DPH: 1,71€
 • JABLČNÝ OCOT + VITAMÍN C + VLÁKNINA + CHRÓM, 107 TABLIET
  Zloženie: citrusová rastlinná vláknina, jablčný ocot, L-askorbová kyselina, objemové činidlo (fosforečnan vápenatý), stabilizátor (karboxymetylcelulóza), zvlhčovadlo (kyselina stearová), emulgátor (celulóza), protihrudkové činidlo (dioxid kremičitý), pikolinát chromitý. Charakteristika: Jablčný oc..
  7,05€ Bez DPH: 5,88€
 • Jablčný ocot 30tbl
  Charakteristika Pri redukcii telesnej hmotnosti Výživový doplnok jablčný ocot obsahuje jablčný ocot v kombinácii s vitamínmi C a E. Jablčný ocot je prírodným prostriedkom, ktorý obsahuje radu zdraviu prospešných zložiek. Podľa tradičnej medicíny napomáha v procese látkovej výmeny, posiľuje obran..
  3,60€ Bez DPH: 3,00€
 • L-CARNITÍN 500 MG + INULÍN + CHRÓM
  L-karnitín je životne dôležitá a prirodzená látka, ktorá zohráva dôležitú úlohu v energetickom metabolizme v tele. Jeho funkciou je prenášať mastné kyseliny do mitochondrií, čo sú energetické zdroje v bunkách, a oni následne ich následne premieňajú na energiu. L-Karnitín je veľmi dôležitý pri dodáva..
  9,10€ Bez DPH: 7,58€