Kategórie
Najpredávanejšie
Akciový tovar
Najnovšie produkty

Srdce a cievy

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Cesnak 1500mg
    Cesnak siaty (Allium sativum) je cibuľovitá vytrvalá rastlina s charakteristickým aróma. Cesnak siaty (Allium sativum) je cibuľovitá vytrvalá rastlina s charakteristickým aróma. Odporúča sa dlhodobé užívanie cesnaku v surovom stave alebo v kapsulách. Cesnak čistí krv, je antiseptický, a..
  3,25€ Bez DPH: 2,71€
 • Hloh, Cesnak, Imelo
  LIFTEA Hloh, imelo, cesnak cps 1x30 ks Výživový doplnok s obsahom extraktov hlohu, imela, cesnaku, ktoré sa vzájomne podporujú v pôsobení na podporu správnej činnosti srdca a obehového systému. Napomáha regulovať krvný tlak a normalizovať srdcovú činnosť, priaznivo..
  5,70€ Bez DPH: 4,75€
 • LECITÍN 1325 MG, 107 KAPSÚL
  Zloženie: sójový lecitín, želatína, zahusťovadlo (glycerín), sójový olej, voda.  Charakteristika: Lecitín je prírodná látka, zmes fosfolipidov získavaných zo sóje. Fosfolipidy patria medzi tuky (lipidy) vytvárajúci membránu, ktorá chráni bunky pred prienikom nežiadúcich látok, pričom nebráni ..
  6,00€ Bez DPH: 5,00€
 • SELÉN 100 ΜG, 107 TABLIET
  Zloženie: objemové činidlo (difosforečnan vápenatý), emulgátor (celulóza), selénan sodný (selen), stabilizátor (karboxymetylcelulóza), povlaková látka (šelak), zvlhčovadlá (stearan horečnatý, kyselina stearová), protihrudkujúca látka (dioxid kremičitý). Charakteristika: Selén je nekovový prvok zo ..
  3,20€ Bez DPH: 2,67€