Kategórie
Najpredávanejšie
Akciový tovar
Najnovšie produkty

Trávenie

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Masticha Active 30 cps
  Charakteristika: Masticha active predchádza žalúdočným a črevným problémom spôsobených nervozitou z cestovania a cudzími baktériami v jedle a vo vode pri cestovaní do zahraničia. Odporúčame užívať aj preventívne. žalúdočné a črevné ťažkosti spôsobené nervozitou a cudzími baktériami z jedla a vody ..
  15,75€ Bez DPH: 13,13€
 • PAPAYA ENZÝM - CMÚĽACIE PASTILKY BEZ CUKRU, 107 TABLIET
  Zloženie: sladidlá (sorbitol, fruktóza), emulgátor (celulóza), zvlhčovadlá (kyselina stearová, stearan horečnatý), pankreatín 4× (proteáza, amyláza, lipáza), protihrudovacia látka (dioxid kremičitý), prášok z plodov papáje (Carica papaya), farbivo (allura červená). Odporúčané dávkovanie: Výživový ..
  4,25€ Bez DPH: 3,54€
 • Spirulina 400mg
  Spirulina je sladkovodná modrozelená riasa, ktorá je bohatým prírodným zdrojom prirodzených ľahko spracovateľných bielkovín, zeleného rastlinného farbiva a chlorofylu. Obsahuje minerály, ďalej všetkých osem esenciálnych aminokyselín a nenasýtenú mastnú kyselinu gama-linoleovú. Odporúčané dávkovan..
  4,00€ Bez DPH: 3,33€
 • Vláknina 1030mg
  Ovos - obilnina, medzi všetkými obilninami najviac cenená. Obsahuje kvalitné bielkoviny, sacharidy, esenciálne tuky a veľké množstvo ľahko rozpustnej vlákniny Odporúčané dávkovanie: 3-4 tablety denne. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Upozornenie: Výživový doplnok. Výži..
  5,65€ Bez DPH: 4,71€